Itin jautriai ir gražiai šiandien Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje paminėta Tarptautinė neįgalių žmonių diena. Jau nebe pirmą kartą čia surengta Gargždų socialinių paslaugų centro lankytojų darbų paroda. Šiemet ji – apie spalvingą, kaip ir jų vidinis pasaulis, vasarą.

Po šventų Mišių, skirtų Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti, socialinio paslaugų centro lankytojai, padedami kasdien juos globojančių darbuotojų, parodos dalyviams dovanojo ne tik galimybę pasigrožėti bažnyčioje eksponuojamais darbais, bet ir  nuoširdžius muzikinius kūrinius.

„Jūs esate tas lakmuso popierėlis, kuris parodo, kiek mumyse yra gerumo ir atjautos. Juk lengva, kai viskas gerai, ir tikrai sunku, kai saulės spinduliai dingsta“, – kalbėjo Klaipėdos rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė.

Apie atjautą vienas kitam, nepamirštamą dalinti gerumą ir ypatingus jausmus, kurie apima dalijantis visu kuo su silpnesniais už save, kalbėjo Savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Šunokas ir bažnyčios atstovai – klebonas kanauninkas Jonas Paulauskas, vikaras kunigas Mindaugas Stonys.

Visiems palinkėta ir ramaus, ir jaukaus Advento bei gražaus šventų Kalėdų laukimo.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija