Projekto veiklos prasidėjo spalio 29 dieną ir pirmieji į jas įsitraukė Lietuvos moksleivių sąjungos Gargždų skyriaus nariai. Jie nuo ryto iki vakaro analizavo savo organizacijos vidinę kultūrą, mikroklimatą, tikslus ir sprendė problemas. Tokio pat pobūdžio užsiėmimus savo organizacijos nariams turėjo visuomeninė organizacija „Bendrai visi“, Gargždų miesto bendruomenė, jaunimo organizacija „Alterno“.

Susitikimą moderavo ugdomojo vadovavimo specialistas Aivaras Buitkus, kuris patarė ir pateikė pavyzdžių, kaip taikyti įvairius metodus organizacijoms geriau pažįstant save: dalyviai vertino kiekvieną organizacijos veiklos kriterijų, išsiaiškino komandos pliusus ir minusus, ieškojo būdų, kurie padėtų tobulinti kai kurias sritis. Ypač dalyviams įstrigo ir įsiminė „Points of you“ metodas, kurio esmė – skatinti originaliai atsakyti į iškilusius klausimus.

Mokymai buvo sėkmingi ir turiningi. Per projektą kiekviena organizacija įgijo galimybę turėti individualią konsultaciją su pasirinktu specialistu. Jau dabar 2 organizacijos konsultuojasi dėl projektų paraiškų pildymo, dar 2 planuoja konsultuotis dėl informacijos viešinimo socialiniuose tinkluose.

Tikimės, kad ateityje dar daugiau organizacijų turės galimybę pasinaudoti šia puikia idėja ir metodais, kurie stiprina komandą.

Projektą įgyvendino jaunimo organizacija „Alterno“, projektas remiamas iš valstybės biudžeto lėšų, kurios skirtos savivaldybėse remti bendruomeninei veiklai.

Gargždų atviro jaunimo centro informacija