Antros jaunystės mokinukai – taip save apibūdino antradienį į Klaipėdos universiteto didžiąją „Aula Magna“ auditoriją susirinkę Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) senjorai, kurie tądien pradėjo naujus mokslo metus. Ta proga jiems pristatyta knyga „Vydūno idėjos – patikrintos laiko“.

Nuotraukoje iš kairės: knygos „Vydūno idėjos – patikrintos laiko“ sudarytojas Vytautas Šiaudytis, režisierius Juozas Ivanauskas, Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas ir Lietuvos menų ir mokslo asociacijos „Vydūno šviesa“ prezidentas dr. Vilimantas Zablockis.

Kelis šimtus susirinkusių TAU studentų pasveikino Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

„Džiaugiuosi, kad ne tik dalijate savo išmintį, įgytą per gyvenimą, bet siekiate ir toliau tobulėti“, – į TAU studentus kreipėsi mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Renginyje taip pat dalyvavo Kauno Vytauto Didžiojo universiteto prof. Vytautas Šiaudytis, Lietuvos menų ir mokslo asociacijos „Vydūno šviesa“ prezidentas dr. Vilimantas Zablockis, kurie pristatė naują knygą „Vydūno idėjos – patikrintos laiko“. Jos sudarytojas Vytautas Šiaudytis akcentavo, kad Klaipėdos bei Vytauto Didžiojo universitetai ir Lietuvos menų ir mokslo asociacija „Vydūno šviesa“ džiugina vydūnistikos tyrimais ir dėmesiu šiai iškiliai asmenybei. Senjorams pristatyti 18 knygos bendraautorių, Vydūno (Vilhelmo Storostos) asmenybė, darbai.

Renginį užbaigė Klaipėdos folkloro ansamblio „Spingsulė“ koncertas.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija