Verslumo HUB‘as Gargžduose - Senas.klaipedos-r.lt

2017 m. gruodžio 12 d., antradienis
Senoji puslapio versija
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gruodis
    2017     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Verslumo HUB‘as Gargžduose

Darbas HUB‘uose arba lietuviškai bendradarbystės erdvėse įprastas didžiuosiuose Lietuvos ir pasaulio miestuose. Tačiau mažesniuose miestuose tai vis dar naujovė, į kurią dažnai žiūrima skeptiškai. Dažniausiai pasigirsta klausimas, − o kas ten esi? Verslumo HUB‘o eksperimentui pasirinkta J. Lankučio viešosios bibliotekos salė. Tai pirmasis tokio pobūdžio eksperimentas Lietuvoje, kuriam neatsitiktinai pasirinktas Gargždų miestas ir J. Lankučio viešoji biblioteka.

Buvęs Gargždų atviros jaunimo erdvės darbuotojas Audrius Laurutis planavo šį eksperimentą dar dirbdamas Gargžduose, tačiau pritrūko laiko.

Dabar kartu su VšĮ Kūrybos ir laboratorija atidaromas HUB‘as, kuris veiks mažiausiai 4 dienas. Pagrindinis HUB‘o, bendradarbystės erdvių principas toks: vienoje erdvėje ar pastate susirenka įvairių sričių atstovai (programuotojai, fotografai, dizaneriai, renginių organizatoriai ir pan.). Jie dirba laisvu grafiku, paprastai jų darbo vieta susideda tik iš darbo stalo ir interneto prieigos. HUB‘o darbuotojai aplink save turi daugybę skirtingų profesijų atstovų, su kuriais paranku ieškoti sinergijų ir kartu generuoti idėjas ar vykdyti jau esamus projektus. Į projekto „Užaugink iniciatyvą“ veiklas jau užsiregistravo daugiau nei 40 dalyvių. Gruodžio 5 ir 6 dienomis vyks mokymai, kurių metu bus kuriamos verslumo ir visuomeninės iniciatyvos, mokomasi jas pitch‘inti, pristatinėti bendruomenei ir potencialiems investuotojams. Projekto dalyviai susipažins su startuolių ekosistema, crowd funding (sutelktinio finansavimo) platformomis. Mokymų pabaigoje dalyviai susiskirstys į komandas, su kuriomis dar keletą dienų grynins ir augins savo iniciatyvą.

Gruodžio 8 dieną 18:00 val J. Lankučio viešojojo bibliotekoje (HUB‘e) bus organziuojamas finalinis renginys „Užaugink iniciatyvą“, kuriame jaunų, iniciatyvių, verslių žmonių komandos rungsis dėl 500 Eur prizo. Nugalėjusi komanda galės įsigyti įrangos ir prekių inciiatyvai pradėti už 500 eurų.

Projektas „Užaugink iniciatyvą“ yra tęstinis. Pirmą kartą jis suorganizuotas beveik prieš 5 metus. Tuomet rungėsi 8 jaunų žmonių komandos. Trims prizinėms vietoms tuomet buvo išdalinti 500 litų.

Finalinis renginys atviras visiems jauniems žmonėms 14−29m. amžiaus. Net ir nedalyvavę mokymuose galite dalyvauti finaliniame renginyje gruodžio 8 d. 18:00 val. ir, galbūt, laimėti 500 eur savo iniciatyvai pradėti.

Projektą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Daugiau apie organziatorius čia:

https://www.facebook.com/kuryboslab/?fref=ts

Dėkojame Klaipėdos r. J. Lankučio bibliotekai, Klaipėdos rajono visuomeninių jaunimo organziacijų sąjungai „Apskritasis stalas“, Gargždų atviram jaunimo centrui  ir portalui „Mano Gargždai“ už bendradarbiavimą.

VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
TARYBOS POSĖDŽIAI
TARYBOS POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
PRIIMTI SPRENDIMAI
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.